Site icon ІНФОРМАТОР

Суд звільнив від в’язниці організатора “вбивства” Бабченка

Суд звільнив від в’язниці підприємця Борис Германа, засудженого нібито за організацію “вбивства” журналіста Аркадія Бабченка.

Як повідомляє “Новинарня“, про це в середу, 13 листопада, сказала прессекретар прокуратури Київської області Мар’яна Гайовська у коментарі журналістам.

“Київський апеляційний суд 13 листопада задовольнив скаргу засудженого Бориса Германа і звільнив його від подальшого відбування покарання у зв’язку зі станом здоров’я”, – сказала вона.

За словами Гайовської, прокуратура вирішить, чи оскаржуватиме дане рішення суду, після ознайомлення з його повним текстом.

Ухвала набирає чинності з моменту проголошення, навіть якщо буде подана апеляція.

Справу розглядали у закритому режимі – раніше так вирішив суд, посилаючись на те, що вирок Герману теж оголошували на закритому засіданні.

Наприкінці 2018 року Борис Герман попросив звільнити його від покарання нібито через тяжку хворобу. На початку серпня 2019 року суд не випустив чоловіка з колонії, однак той подав апеляцію.

Раніше російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко підтвердив, що виїхав з України через півроку після обрання нового президента, як і пообіцяв раніше.

Exit mobile version