Суд відмовився повернути обвинувальний акт щодо Александровської на доопрацювання

Суд Харківської області відмовився задовольнити клопотання захисту колишнього народного депутата від Комуністичної партії Алли Александровської та повернути обвинувальний акт у прокуратуру для доопрацювання.

Про це заявив адвокат екс-нардепа Олександр Постернак, – пише 112.ua.

“Сьогодні нам повідомили, що суд відмовив у задоволенні клопотання і призначив справу до розгляду”, – зазначив він.

За словами адвоката, захист просив повернути обвинувальний акт, щоб прокурор конкретизував звинувачення в частині ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

“Ми мотивували своє клопотання тим, що обвинувачення за ст. 110 неконкретне, незрозуміло, в чому саме полягають її дії, спрямовані на порушення територіальної цілісності. Неконкретність обвинувачення не дає можливості захищатися належним чином”, – пояснив адвокат.

Нагадаємо, 28 червня колишнього першого секретаря Харківського обкому Комуністичної партії України Аллу Александровську затримали співробітники Служби безпеки України.

13 жовтня 2016 р. Апеляційний суд Харківської області частково задовольнив скаргу Александровської та її захисників і змінив запобіжний захід з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Пізніше запобіжний захід було змінено на частковий домашній арешт (у нічний час).

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...