Суд розглядатиме клопотання про продовження арешту Савченко

Шевченківський районний суд Києва продовжить 18 грудня розгляд клопотання прокуратури про продовження терміну тримання під вартою народного депутата України Надії Савченко, яка підозрюється в діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На засіданні в понеділок сторона захисту Н.Савченко заявила про відвід судді, який було розглянуто і відхилено. Засідання продовжиться у вівторок, 18 грудня, о 14:00.

Як повідомлялося, 13 грудня засідання щодо продовження арешту Н.Савченко було перенесено через погіршення стану здоров’я підозрюваної після припинення нею голодовки.

Термін арешту Н.Савченко діє до 23 грудня. 21 листопада Київський апеляційний суд залишив чинним рішення Шевченківського суду про продовження до 23 грудня терміну арешту народного депутата, пише Зік. 

Наразі Н.Савченко та її адвокати ознайомлюються з матеріалами так званої справи Савченко – Рубана, розслідування якої було завершено 1 серпня. 25 вересня Шевченківський суд відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про обмеження для них термінів ознайомлення з матеріалами кримінальної справи 25 календарними днями.

Н.Савченко перебуває під вартою з 23 березня 2018 року. 22 березня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора України Юрія Луценка і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Н.Савченко.

Нагадаємо, Надія Савченко вирішила припинити голодування.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...