Столичні рятувальники, ризикуючи життям, визволили жінок із смертельної пастки

У результаті комунальної аварії, магазин у Солом’янському районі столиці на метр затопило гарячою водою.

“Отримавши сигнал тривоги, рятувальники і не підозрювали, що на них чекає. Чітку картину і весь жах ситуації рятувальники спостерігали вже коли прибули на місце події, до магазину на Чоколівському бульварі, де і сталася надзвичайна ситуація”, – йдеться у повідомленні ДСНС.

Згідно з повідомленням, у результаті прориву теплотраси, усі зали магазину затопило ледь не окропом на рівні метра і вище, біля будівлі перебував натовп людей, яким у паніці вдалося вибратися на вулицю, однак у приміщенні залишалося троє жінок.

Зазначається, що згідно з інструкцією співробітники ДСНС мали дочекатися приїзду працівників “Київводоканалу” і “Київобленерго”, однак ті не могли дістатись до місця через сильні затори.

Тож командир відділення Микола Кисельов зайшов у всередину, рятувати життя співробітниць магазину. Пожежник Денис Свисталюк і старший пожежник Олександр Мороз на чолі з командиром відділення Миколою Кисельовим також занурилися у той самий окріп.

Рятувальниики прийняли увесь удар на себе і, не звертаючи уваги на нестерпний біль винесли потерпілих з цієї жахливо пастки, – йдеться у повідомленні.

Уся рятувальна операція, з моменту прибуття рятувальників, трьох потерпілих відразу ж передали медикам і госпіталізували до лікарні, у них травмовано руки і ноги.

Під час рятувальної операції постраждав і рятувальник Олександр Мороз, його теж було госпіталізовано.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...