Стерненко розповів про розслідування справ щодо замахів на нього

Громадський діяч з Одеси Сергій Стерненко розповів, що усі кримінальні провадження щодо нападу на нього розслідуються Головним слідчим управлінням Національної поліції України.

“На даний момент немає нових підозр, немає нових затриманих і досі невідомо, хто став замовником злочинів”, – заявив Стерненко у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа.

“Я почуваюся набагато краще, думаю, ще півроку знадобиться на відновлення лівої руки. Одному з нападників на мене, по останньому нападу, надали державну охорону. І це, в принципі, непогане рішення, тому що я вважаю, що це захистить його від можливих посередників, співорганізаторів, котрі можуть незаконно впливати на нього.

Я сподіваюся, що ця людина розкається і дасть свідчення проти тих, хто був співучасниками злочину по нападу на мене. Але з іншого боку, мене дуже дивує позиція правоохоронців, котрі відмовили у наданні державної охорони мені з формулюванням, що вони не вбачають загрози для мого життя та здоров’я.

Мабуть на думку правоохоронців три напади, два з яких кваліфіковано як замах на умисне вбивство, не є достатньою підставою для надання державної охорони, що дуже дивно”, – резюмував Стерненко.

Нагадаємо, раніше журналісти ІНФОРМАТОРа відвідали київську лікарню, в якій знаходився громадський активіст Сергій Стерненко. 24 травня в Одесі на нього здійснили напад двоє осіб. Одного з нападників Стерненко позбавив життя, отримавши при цьому поранення руки. Він розповів про деталі інциденту, інформаційну кампанію проти нього і проблеми українського законодавства в сфері необхідної оборони громадян.

Спілкувався Роман Пєтушков

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...