Стенфордський університет запускає стипендіальну програму для українців

Стенфордський університет оголосив про спеціальну програму для українців, в рамках якої стипендіати зможуть вибирати будь-які курси та розвивати власні проекти.

Про це повідомив журналіст Олександ Акименко на своїй сторінці у Facebook.

“Завдяки підтримці і допомозі багатьох дуже світлих і сильних людей, ми раді анонсувати, що один з найкращих університетів світу (насправді найкращий) розпочинає проект Ukrainian Emerging Leaders Program”, – повідомив він.

За його словами річна програма для трьох професіоналів з України, які приїдуть на навчання вже у вересні цього року призначена для людей, які працюють над створенням політик, експертів з права, лідерів громадянського суспільства, підприємців.

“Сотні знайомств, десятки найпотужніших у світі дослідницьких інституцій, величезні архіви і прекрасні бібліотеки, конференції, що збирають найвпливовіших людей планети, надзвичайно сильні школи і науковці, круті студенти, та (за бажання) практично необмежені можливості для партнерств у серці інноваційно-технологічного центру світу. Такий шанс не можна зґаяти. Я вірю в те, що люди які пройдуть цю програму і повернуться, будуть дивитись на Україну та її можливості зовсім іншими очима”, – написав він.

Учасників прийматиме Центр розвитку демократії та верховенства права (CDDRL), який є частиною інституту міжнародних відносин Freeman Spogli Institute (FSI).

Відсьогодні на офіційній сторінці програми можна ознайомитись з критеріями, заповнити анкету та подати свою кандидатуру: https://fsi.stanford.edu/emergingleaders Дедлайн подачі заявок – 15 лютого цього року.

Університет оголосить про результати відбору вже у квітні, а навчання розпочнеться у вересні.

У Стенфорді навчається за бакалаврською програмою приблизно 6800 студентів та 8300 аспірантів.

Заклад розташований в Кремнієвій долині, його випускники заснували такі визначні компанії як Nike, Hewlett-Packard, Sun Microsystems, Nvidia, Yahoo!, Cisco Systems, Silicon Graphics, Google та інші.