Стали відомі розміри зарплат членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Екс-міністр з питань житлово-комунального господарства опублікував розміри заробітних плат, які отримують члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

“Це зарплати тих, хто, начебто, відповідає за “чистоту” суддівського корпусу України. Вони обґрунтовують такі зарплати тим, що при менших зарплатах він не зможуть бути “кристально чесними”, – написав Кучеренко.

16999178_976401282495440_8011901000654123660_n

Він зазначив, що така “безглузда зарплатна “ідеологія” в злиденній країні пронизала всі структури “реформаторів” – вони можуть бути чесними виключно за зарплати на рівні президента США або канцлера Німеччини”.

“Найголовніше – ніякої реальної відповідальності ці люди ні за що не несуть. Скажімо, якби за кожного нечистого суддю члену ВКК виривали один зуб або голили наголо, думаю їх засідання б представляли собою невиразне шамкання виключно лисих людей”, – іронізує Кучеренко.

Раніше було оприлюднено дані про зарплати керівництва Національного агентства з протидії корупції (НАЗК). Також були озвучені зарплати українських військовослужбовців.

У свою чергу лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко закликав уряд переглянути політику нарахування зарплат і пенсій.