Стало відомо, скільки мільйонів Facebook витратила на забезпечення безпеки Цукерберга

У 2017 році Facebook витратила на забезпечення безпеки і оплату поїздок засновника соцмережі Марка Цукерберга 9 мільйонів доларів.

У порівнянні з попереднім роком, зазначає CNN, ці статті витрат зросли майже вдвічі, з 5,8 мільйона доларів. Всього з 2015 року компанія витратила на безпеку Цукерберга близько 20 мільйонів доларів.

Facebook, зокрема, повністю оплачує поїздки Цукерберга на приватному літаку, включаючи обслуговування на борту, а також охорону його будинку.

У соцмережі необхідність витрат обгрунтували «загрозами безпеці Цукерберга, безпосередньо пов’язаними з його роллю засновника і керівника компанії».

«Нам потрібні ці заходи безпеки за рахунок компанії через те, що пан Цукерберг важливий для Facebook», – йдеться в заяві соцмережі.

Нагадаємо, акції компанії Facebook впали після скандалу з незаконним використанням даних більш ніж 87 млн користувачів компанією Cambridge Analytica, щоб втрутитися у вибори багатьох країн світу. Крім цього, за інформацією ЗМІ, ці дані можуть зберігатися у РФ.

Тоді прибуток засновника соцмережі впав майже на три мільярди доларів.

Один із найбільших інвесторів Facebook, який володіє акціями компанії на загальну суму близько 1 млрд доларів, зажадав відставки Цукерберга.

ЗМІ опублікували основні тези виступу Цукерберга у Конгресі США.

У його свідченнях докладно викладено не тільки скандал з Cambridge Analytica, а й історія з російським втручанням в американські вибори.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...