США виділять Українській армії ще 200 мільйонів доларів

Фінансова допомога з боку Пентагону має піти на придбання військового обладнання та вишкіл військовослужбовців і силовиків.

Про це ввечері п’ятниці, 20 липня, повідомила прес-служба Пентагону.

Як зазначається на сайті американського оборонного відомства, виділені кошти мають спрямувати зокрема на додатковий вишкіл українських військовослужбовців. Йдеться про підтримку вже наявних на сьогодні програм підготовки українських військових.

Ще одним пунктом стане придбання військового обладнаня. Щодо цього в Пентагоні розраховують, що придбана військова техніка та оснащення дозволять поліпшити якість системи командування та контролю в українській армії. Іншими аспектами стануть системи ситуаційної оцінки обстановки, засоби зв’язку, пристрої нічного бачення, засоби для підвищення мобільності військовослужбовців та покращення медичного забезпечення вояків ЗСУ.

Виділення цих грошей стало відповіддю на нещодавнє ухвалення в Україні Закону про національну безпеку, наголошується в повідомленні американського оборонного відомства. Терміни поставок оснащення визначать згодом, йдеться у повідомленні.

Загалом, з урахуванням анонсованої суми, з 2014 року США виділили Україні допомогу в галузі безпеки на суму понад один мільярд доларів, зазначили в Пентагоні.

Раніше повідомлялося, що РФ здійснювала кібератаки на кількох кандидатів у Конгрес США.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...