США ввели мита на сталь та алюміній з ЄС, Мексики та Канади

Президент США Дональд Трамп вирішив не продовжувати дію виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики з переліку імпорту, щодо якого застосовуватимуться додаткові мита.

Про це повідомляє Громадське з посилання на секретаря з торгівлі США Вілбура Росса та виданя Bloomberg.

Відтак, з 1 червня США запроваджують мито у розмірі 25% на сталь та 10% на алюміній, що імпортується з країн ЄС.

Напередодні, коли Трамп запроваджував додаткові тарифи на металургійну продукцію, то зробив виключення для ключових торговельних партнерів на «час проведення переговорів».

Але за більш ніж місяць інтенсивних переговорів на найвищому рівні ніякого конкретного результату досягнуто не було.

Це рішення вже викликало хвилю обурення в ЄС, а також МВФ. Там закликають США не починати нової «торговельної війни» та відхилити тарифні обмеження.

У той же час, Вілбур Росс повідомив, що можливість для продовження переговорів все ще є, адже Дональд Трамп має повноваження відкликати запроваджені мита, скоротити їх або замінити на квоти.

Крім цього, в світі висловили занепокоєння намірами Трампа запровадити мита на імпорт автомобілів з ЄС та його торговельною політикою по відношенню до Китаю.

Нещодавно Трамп розпорядився, щоб торговий представник США розглянув можливість підвищення мит на товари з Китаю до 100 мільярдів доларів, що удвічі більше за попередню цифру.

Раніше повідомлялося, що США хоче запровадити 25% мита на високотехнологічні товари з Китаю.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...