США вперше направлять в Європу винищувачі п’ятого покоління

Військово-повітряні сили США вперше розмістять свої винищувачі п’ятого покоління F-35A в Європі навесні або влітку поточного року.

Про це розповів журналістам глава Бойового командування ВПС США генерал Герберт Карлайл, – пише УНІАН.

За його словами, такі ж винищувачі збираються в перспективі направити також в Азіатсько-Тихоокеанський регіон і на Близький Схід.

“Я б очікував їх розгортання навесні-влітку. Європа, звісно, є тим місцем, куди ми хотіли б спрямувати ці літаки. Тому я бачу, що це відбудеться”, – сказав Карлайл.

“Крім того, у нас є плани направити їх у Тихоокеанський регіон. І у нас є плани направити їх на Близький Схід у не настільки віддаленому майбутньому”, – заявив Карлайл.

При цьому він уточнив, що таке розгортання на Близькому Сході відбудеться не в поточному році, а пізніше. У США F-35 випускається в трьох різних модифікаціях: для ВПС, ВМС і Корпусу морської піхоти. Модель для морпіхів здатна здійснювати вертикальний зліт і посадку. Разом з США у проекті її створення F-35 беруть участь вісім країн: Австралія, Великобританія, Данія, Італія, Канада, Нідерланди, Норвегія та Туреччина. Крім того, передбачається придбання літака ще Ізраїлем і Японією.

Раніше повідомлялося, що в Литву перекинули німецькі танки для батальйону НАТО.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...