Спонсор Саакашвілі грабує Одесу, піддаючи ризику життя тисяч мешканців міста, – Дейдей

Народний депутат Євген Дейдей повідомив, що діяльність бізнесмена сирійського походження Аднана Кивана може загрожувати життю мешканців Одеси.

За словами політика, успіх бізнесу Кивана базується на “масштабних аферах і махінаціях”.

“Там, де за проектом повинен будуватися будинок на 9 поверхів, будують на 16. Де за проектом 16 – побудували на 25. Плюс забудова прибережної зони, захоплення земель оздоровчого призначення в обхід Земельного кодексу, порушення екологічних та санітарних норм – це цілком звичайна ситуація для однотипних висоток. Десятки чиновників годуються з його рук, закриваючи очі на всі порушення”, – написав Дейдей.

Депутат зазначає, що пожежа у дитячому таборі Вікторія продемонструвала наглядний приклад вбивчої сили корупції, припускаючи, що порушення норм при будівництві багатоповерхових будинків може призвести до ще більших жертв.

“У найбільших висотках компанії Kadorr проживає близько 4000 чоловік! Страшно уявити, яке лихо може статися в Одесі, якщо вчасно не розкрити масштаби порушень”, – написав парламентар.

Депуат висловив сподівання, що оскільки до ГПУ і СБУ вже направлені запити про зв’язки Аднана Кивана з фінансуванням сепаратизму, бізнесмен буде ухилятися від усіх звинувачень, однак у нього є слабкі місця.

“Ми підготували запит до правоохоронних органів саме щодо будівельних махінацій Аднана Кивана. Аль Капоне змогли посадити в тюрму не за вбивства, грабежі і бандитські розборки, а за несплату податків”, – підкреслив Дейдей, додавши, що йому все одно за що Киван потрапить за грати, “головне, щоб він туди потрапив”.

Нагадаємо, після публікацій про бізнесмена Андана Кивана та його причетності до фінансування тероризму, представникам громадськості почали надходити погрози.