Спонсор “Батьківщини” не дав жодної копійки на похорон свого підлеглого, – Лозовий

Депутат Рівненської міської ради від “Батьківщини” Олександр Бабат ніяк не допоміг матері та синові робітника, який загинув на підконтрольному йому будівництві. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

“Заїхав в село Гориньград Гощанського району на рідній Рівненщині до матері загиблого будівельника Андрія Артвінського пані Лесі.

Заїхав просто, щоб морально підтримати, передати матеріальну допомогу їй на осиротілого семирічного онука Дениса, дізнатися її думку щодо цих страшних подій.

Два тижні вона знала, що її син загинув на будівництві багаторічного спонсора Рівненської “Батьківщини” Олександра Бабата. Два тижні знала, що Андрія вже нема, але не знала, де тіло.

Приїжджали сам Бабат і його прораб. Не дали жодної копійки ні на похорон, ні на допомогу для Дениса.

Правда, обіцяли 100 тисяч гривень, якщо пані Леся мовчатиме і не звертатиметься до поліції”, – розповів парламентар.

Андрій Лозовий додав, що Леся Артвінська хотіла, щоб опікуном її онука Дениса оформили доньку Віру – сестру загиблого. Однак, у сільраді відмовили.

“Апелюють до того, що у Дениса є мати, а те, що вона на заробітках, сином багато років не займається, і Андрій до загибелі його виховував сам – їх не цікавить. Наші юристи вже займаються, щоб вирішити і цю проблему”, – додав політик.

1
Фото – Facebook Андрія Лозового

Нагадаємо, 12 січня з’явилася інформація про те, що депутат Рівненської міської ради від “Батьківщини” Олександр Бабат переховував у власному автомобілі тіло працівника, котрий загинув на будівництві, бенефіціаром якого є політик.

Про смерть рівненського будівельника стало відомо у грудні 2016 року. Сам депутат від “Батьківщини” Олександр Бабат послідовно відмовлявся коментувати ситуацію.

Невдовзі Олександр Бабат почав погрожувати журналістці Інні Білецькій, яка разом з колегою розпочала розслідування смерті працівника на будівництві.

Андрій Лозовий направив звернення до керівника Національної поліції щодо загибелі робітника на будівництві в Рівному. Також парламентар заявив, що Олександр Бабат декілька років купував місце у партії Юлії Тимошенко.