Співзасновник Apple Возняк не бачить небезпеки в штучному інтелекті

Співзасновник Apple Стів Возняк висловив переконання, що технології, зокрема, штучний інтелект, не зможуть витіснити людину.

«Ключове слово в поняття «штучний інтелект» — не інтелект, а штучний. Інтелект — це не те ж саме, що людський мозок. Для нас поки загадка, як людський мозок запрограмований і як він приймає рішення», — заявив розробник.

Возняк вважає, що штучний інтелект завжди буде вимагати людського втручання, тому не варто очікувати, що одного разу він витіснить людей із їхніх робочих місць, – передає Громадське.

«Штучний інтелект завжди потребуватиме людини. Звичайно, на думку деяких, штучний інтелект стане настільки продуктивним, що люди будуть не потрібні. Але я не розумію, як це може бути. Навіть якщо машина зможе спілкуватися, як людина (ви тільки уявіть собі, наскільки важко цього досягнути), людина завжди буде важливішою за машину», — сказав він.

Співзасновник Apple також наголосив, що людина не може не розвивати технології.

«Хтось скаже: технології — це погано. Але для чого взагалі народилася людина? Для того, щоб розуміти цей світ і покращувати його. Навіщо нам закони Ісаака Ньютона або Ейнштейна? Вони всі намагалися змінити світ. Еволюція створює те, що ми називаємо «креативом». Так буде завжди, і це добре», — додав він.

Раніше Возняк видалив свій акаунт у Facebook у зв’язку з витоком даних.

Нагадаємо, Китай побудує технопарк за два мільярди доларів, в якому розроблятимуть штучний інтелект.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...