Співучасників організації теракту у метро позбавили російського громадянства

МВС РФ анулювало громадянство Аброра і Акрама Азімова, причетних до вчинення терористичного акту в метро Петербурга разом з їхнім батьком, який подав неправдиві відомості в заяві про прийом в громадянство Росії.

Як заявили у поліції “це рішення спричинило за собою скасування рішень про прийом в російське громадянство його синів, підозрюваних в причетності до вчинення терористичного акту в Петербурзькому метро 5 квітня 2017 року – Азімова Акрама і Азімова Аброр, уродженців Киргизької РСР”, – повідомляють Ведомости.

Раніше повідомлялося, що терорист, який скоїв самопідрив в метро Санкт-Петербурга, – Акбаржон Джалилов також був позбавлений громадянства Росії разом зі своїм батьком, який надав неправдиві відомості при зверненні із заявою про прийом до громадянства Росії.

3 квітня в результаті вибуху саморобної бомби в вагоні поїзда метро в Санкт-Петербурзі загинули 16 осіб, у тому числі передбачуваний терорист, більше 50 отримали поранення. Слідство вважає, що бомбу підірвав терорист-смертник, виходець з Киргизії Акбаржон Джалилов.