Співробітники ФСБ побили студента, який вивісив прапор України у вікні московського гуртожитку

18 березня співробітники ФСБ побили аспіранта історичного факультету МДУ, прямо в головній будівлі університету.

Його затримали під час концерту «Весна» на честь окупації Криму, який проходив в той день на Воробйових горах – не згодний з політикою російської влади студент вивісив з вікна гуртожитку прапор України, що і стало причиною затримання, – повідомляє Новая Газета.

Аспірант пояснив, що влаштовував не політичну акцію, а «суспільний дискурс»: виступав проти витрат бюджетних коштів на фестиваль – в той час, коли у самого університету не вистачає коштів на ремонт гуртожитків.

-aGbMiEI52g8EP_hWn18sw

“Метою було привернути увагу до гуртожитків, в гуртожитках повно пацюків, тарганів і клопів”, – розповів затриманий.

“Потрібно витрачати гроші на благоустрій Університету. Ми вирішили вивісити прапор України під час фестивалю, щоб вийшов громадський дискурс, акція не носила політичний характер. Мене затримали невідомі. З розмов людей в цивільному було зрозуміло, що це люди з ФСБ і Центру «Е», – заявив студент.

Першими аспіранта затримали охоронці МГУ. Його відвели в кімнату охорони, куди прийшли майор з ОВС МГУ і кілька чоловіків у цивільному одязі. У нього забрали фотоапарат, ноутбук і телефон, а потім відвели до відділення ОВС МГУ.

«Обшук в кімнаті влаштовувався без ордера, а в відділенні мене били кулаками, ногами і палицею з метою вивідати, хто мені дав грошей, в якій організації перебуваю, хоча я ніде не перебуваю. Це тривало 1,5-2 години. Вони примусили мене підписати угоду про співпрацю. Майор поліції склав протокол за дрібне хуліганство. На наступний день поїхав в лікарню, зафіксував побої », – розповів аспірант університету.

Нагадаємо, раніше стало відомо, скільки платили учасникам святкування річниці окупації Криму у Москві.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...