Співробітникам Фінансової поліції пропонується платити до 64 тисяч гривень в місяць

У розробленому Міністерством фінансів України законопроекті “Про Фінансову поліцію” (ФП) пропонується встановити зарплати співробітників новостворюваного відомства на рівні від 16 до 64 тисяч гривень.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна.

Зокрема, передбачається, що глава Фінполиції буде отримувати близько 64 тис. гривень на місяць. Мінімальна зарплата в ФП буде становити 16 тис. гривень. Крім того, законопроектом передбачається щомісячна доплата за вислугу років, за доступ до державної таємниці і за знання іноземних мов.

“При цьому середня зарплата податкового міліціонера в першому півріччі 2015 року становила 4,7 тис. грн. Даних за 2016 рік Мінфін не надає”, – йдеться в матеріалі.

Необхідність встановлення високих зарплат в Мінфіні пояснюють тим, що співробітники, які мають розвинені аналітичні здібності і орієнтуються в економічно-фінансових питаннях, як правило, високооплачувані і працюють в кращих аудиторських і консалтингових компаніях. Отже, щоб залучити їх на роботу в держорган, потрібно запропонувати їм конкурентну винагороду.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила проект закону про Фінансову поліцію.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...