Спецназ затримав ватажка банди, яка займалася жорстокими вбивствами у Дніпрі

У Дніпрі спецпризначенці КОРД спільно з оперативниками карного розшуку затримали ватажка особливо небезпечного угрупування, який висліджував і вбивав жителів міста важким газовим ключем.

“Угрупування складалось з трьох членів. Відома також схема вбивств. Допоки один або двоє зловмисників відволікали увагу обраної жертви, третій, він же – ватажок банди, підкрадався зі спини і щосили бив її газовим ключем по голові. Після цього у вбитих забирали цінні речі й непомітно зникали”, – розповів старший штурмової групи КОРД, який брав участь у спецоперації.

Він також повідомив, що в останньої жертви, вбитої нещодавно у власному парадному на першому поверсі, пройдисвіти поцупили понад 60 тисяч гривень, документи і мобільний телефон.

Затримували ватажка банди у його приватній садибі. Особливістю спецоперації, як зазначила прес-служба КОРДу, стало те, що його будинок був обнесений височенним парканом, а з іншого боку – протікала річка. Тож спецназівцям довелось використовувати спеціальну драбину. Зазначається, що помітивши штурм будинку, господар збирався втікти, однак був затриманий.

В будинку підозрюваного вилучені речі їхньої останньої жертви – сумку з залишками невитрачених грошей, а також документи вбитого – паспорт і водійське посвідчення.

Як стало відомо, пізніше правоохоронці затримали ще одного члена цієї банди.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...