Союзник США використав ракету за три мільйони, щоб збити дрон за двісті доларів

Одна із союзницьких армій США використала використала ракету високої вартості для знищення дешевого дрону противника.

Американський генерал Девід Перкінс, командувач TRADOC (командування по тренуванню кадрів і проведення наукових досліджень), виступаючи на симпозіумі Асоціації сухопутних військ США, навів приклад того, як за допомогою ракети за $ 3 млн збили дрон вартістю в $ 200, – повіlомляє AIN.

Зокрема, він говорив про проблеми повітряної оборони та застосуванні дронів. «Фактично, противники використовували в бойових діях дрон, а союзники підстрелили його за допомогою ракети Patriot.

Проблема не в ефективності, у маленького дрона просто не було шансів вистояти, а в економіці. Ситуація показала: хто б не керував дроном, тепер знає, що противника, навіть збройного ракетами, просто підточити, використовуючи ще більше дешевих дронів », – заявив генерал.

Використання ракети за $ 3,4 млн для знищення цивільного дрона – це неймовірне марнотратство. Рішення, за словами військового, може бути тільки в перегляді кваліфікації подібної ситуації. Дрон не можна розглядати як загрозу з повітря: для чого логічним кроком є ​​застосування протиповітряної оборони. Тому що поточний підхід – це все одно, що бити мух з дробовика, а не використовувати мухобойку.

Військові галузі всього світу інвестують мільярди в розвиток дронів, при цьому низька ціна і доступність дронів для цивільних покупців зробила безпілотники немаленькою загрозою на полі бою.