Соратника Тимошенко не впускали в Україну. Виручили однопартійці

Сьогодні вночі, 17 липня, у київському аеропорту «Бориспіль» затримували керівника обласного осередку «Батьківщини» Костянтина Бондарєва.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Своє затримання соратник Юлії Тимошенко назвав «викраденням».

«Сьогодні по прибуттю в аеропорт «Бориспіль», на нашу рідну українську землю, мене було викрадено невідомими особами прямо зі злітної смуги, викрадено мій паспорт громадянина України та мій особистий телефон», – повідомив політик, заявивши, що вважає ситуацію із затриманям абсолютно політично вмотивованою і утисками проти себе особисто та політичної сили, яку представляє на Київщині.

При цьому він зазначив, що правоохоронці незаконно не впускають його на територію України.

Виручати Бондарєва в аеропорт прибув «десант» народних депутатів «Батьківщини», зокрема – Вадим Івченко, Олександра Кужель, Руслан Богдан та лідер партії Юлія Тимошенко, яка відразу ж заявила про «повернення політичних репресій в Україну».

Станом приблизно на 06:00 політик повідомляв у соцмережі: «Досі знаходжусь на території аеропорту».

Згодом Тимошенко повідомила про «звільнення» Бондарєва і розповіла деталі його затримання.

«Всю ніч разом з депутатами фракції провели в аеропорту «Бориспіль». На злітному полі відразу після прильоту невідомі заблокували Бондарєва в мікроавтобусі та вилучили особисті речі, телефон і паспорт громадянина України. Не представившись, намагалися зачитати йому якийсь документ. Все це відбувалося ще до паспортного контролю – за межами України і за межами правового поля. Згодом невідомі пішли. Ми викликали поліцію, щоб зафіксувати факт крадіжки невідомими особами особистих речей Бондарєва. Кілька годин тривало оформлення відповідної заяви. Костянтин зміг пройти кордон за довідкою тільки під ранок», – заявила Тимошенко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко 12 липня провела успішну зустріч з олігархом Ігорем Коломойським у Варшаві.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...