Соратник терориста Гіркіна отримує пенсію з українського бюджету

Учасники терористичних формувань “ЛДНР” продовжують отримувати пенсійні виплати із українського бюджету.

Зокрема колишній депутат Слов’янської міської ради від КПУ Анатолій Хмельовий, який навесні 2014 року підтримав російських терористів Ігоря Гиркіна, а влітку разом з ним втік зі Слов’янська на територію, підконтрольну ДНР, до сих пір отримує депутатську пенсію з бюджету України, – повідомляє Четвертая Власть.

Таку інформацію надав Пенсійний фонд України у відповідь на депутатський запит Ігоря Луценка, який той надіслав на прохання редакції “Четвертої влади”. Журналістам Пенсійний фонд будь-яку інформацію щодо Анатолія Хмелевого у відповідь на офіційний запит надавати відмовився.

Анатолій Хмельовий в минулому був народним депутатом ВР II і III скликань. До парламенту він обирався за списками КПУ і займав депутатське крісло з 1994 по 2002 рр.

На цій підставі, як колишній український парламентарій, Хмільовий має право на високу депутатську пенсію. Середній розмір таких пенсій за офіційними даними в 2017 році склав 15: 152 грн.

20170531160430-caf060ce071ed9edf455fdd3fdf86dba

Таким чином, активний сепаратист, який займався організацією антиукраїнського референдуму в Слов’янську, і пособник російських бойовиків Гіркіна за останні три роки отримав з українського бюджету близько півмільйона гривень.

Гроші перераховуються Хмельове на рахунок в банку. Цікаво, що міністр соціальної політики Павло Розенко неодноразово заявляв, що люди, які постійно проживають на непідконтрольною території не мають права на пенсії. Однак, комуністу Хмельове, який не виїжджає в Україну з ОРДЛО, держава продовжує виплачувати гроші.

Після захоплення Слов’янська загоном росіян в квітні 2014 року, перший секретар міськкому КПУ і депутат міськради Анатолій Хмельовий став співпрацювати з загарбниками.

30 квітня разом з групою інших депутатів міської ради Хмільовий організував позачергову сесію і відсторонив від влади мера міста Нелю Штепу.

Після цього Хмільовий очолив так званий “координаційну раду” міста і постановив виділити приміщення так званої “самообороні Слов’янська”. У період окупації міста Хмільовий займався організацією незаконного референдуму ДНР, виступав від імені бойовиків на місцевому телебаченні, а також активно допомагав бойовикам Стрєлкова-Гиркіна.

Після того, як українська армія зачистила місто від незаконних формувань, Хмільовий разом з людьми Гиркин виїхав до Донецька, де займався створенням так званої “компартії ДНР” і став її другим секретарем.

У 2016 році Хмільовий від імені компартії ДНР направляв депутатам російської Держдуми звернення, в якому просив визнати незалежність “ДНР”.

«У зверненні ми закликаємо Росію визнати нашу самостійність, після чого, як то кажуть, нам стане легше дихати. Місцева промисловість зможе в повній мірі почати працювати на благо Республіки і її громадян »- коментував Хмільовий свою ініціативу.

У квітні 2017 року російська газета “Московський комсомолець” розповіла про те, як Хмільовий організував в Макіївці зустріч бойовиків, які брали участь в бойових діях за Слов’янськ проти українських військових.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...