Сміття зі Львову почали возити у зону АТО

Сміття зі Львова почали возити на полігон побутових відходів у Покровську Донецької області.

“У зв’язку з лихом на полігоні відходів у Львові його власники звернулися до усіх міст України з проханням прийняти побутове сміття, поки їх звалище не приведуть у відповідність з нормами та правилами. Але лише деякі погодилися допомогти в складуванні ТПВ на своїй території. Я зважив можливості свого полігону, підрахував, що з 20 його гектарів 10 ще вільні. Ліміти складування сміття з Покровська не перевищує”, – повідомив власник полігону Леонід Лейко телеканалу Орбіта.

13 березня в Покровск прибули перші три машини сміття зі Львова загальним обсягом 150 кубічних метрів.

Власник полігону ТПВ в Покровське розповів журналістам, що на нинішньому місці звалище функціонувала ще з 1975 року, а в його приватну власність перейшла років тринадцять тому.

За словами власника полігону навіть якщо складна ситуація у Львові затягнеться, місця на Покровському полігоні вистачить років на 15-20, додавши, що землі, яка знаходиться у його приватній власності вистачить ще років на 50.

musor_svalka_poligon01

За словами Леоніда Лейко, поки це єдина подібна доставка. На час карантинних заходів, пов’язаних з африканською чумою свиней, санітарно-ветеринарні служби заборонили ввезення побутових відходів з інших областей.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...