Сміття, сморід та крадіжки: Залізничний вокзал у Києві знову “окупували” роми

На території залізничного вокзалу “Південний” у Києві близько 50 ромів розбили новий табір. На траві вже розкидані їхні речі, а діти жебракують у приміщенні вокзалу.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця події.

У невеличкому сквері біля церкви на столичному Південному вокзалі розбили табір приблизно 50 осіб ромської національності.

У новому “помешканні” оселилися чоловіки, жінки та діти. За словами нашого кореспондента, роми поводяться доволі агресивно та зухвало.

Дітей із нового табору вже бачили у приміщенні вокзалу, де вони просили гроші у туристів та відвідувачів.

Ще вчора сквер був охайно прибраним, однак наразі його завалено сміттям, старами матрасами і лахміттям. Усе це горою лежить на траві, поки господарі мотлоху відпочивають у тіні дерев поблизу вокзалу. Не схоже, що вони прибули на вокзал в очікуванні свого потяга.

Нагадаємо, 7 червня активісти розгромили табір ромів в Голосіївському парку та очистили його від сміття. Окрім того, ще один табір демонтували в Святошинському районі Києва.

Зазначимо, що це не перший ромський табір на столичному залізничному вокзалі. Раніше мешканці Солом’янського району закликали правоохоронців хоч якимось чином відреагувати на поселення циган на київському вокзалі. Також кияни просили ЗМІ звернути увагу на цю проблему.

Журналісти ІНФОРМАТОРа у своєму розслідуванні з’ясували, що окрім регулярного оселення ромів, залізничний вокзал у Києві має чимало інших проблем, на які варто звернути увагу. Так, на сходах відсутні пандуси для інвалідних візків, а ліфти для підйому чи спуску людей з обмеженими можливостями не передбачені.

Після виходу матеріалу, користувачі соцмереж одразу критично відреагували на стан інфраструктури київського вокзалу. У коментарях багато хто звертав увагу і на порушення санітарних норм, і на незаконну торгівлю, яку розгорнули майже у центрі столиці.

Крім того, столичній владі варто було б звернути увагу на злочини, які регулярно стаються на території вокзалу. Лише за першу половину 2018-го року на головному залізничному вокзалі Києва сталося 23 пограбування та 78 крадіжок особистого майна пасажирів.

Журналісти ІНФОРМАТОРа вкотре заликають міністра інфраструктури Володимира Омеляна, керівника ПАТ “Укразалізниця” Євгена Кравцова та міського голову Києва Віталія Кличка розібратися з проблемами залізничного вокзалу. Адже це одне з перших місць, яке відвідує гість міста або іноземний громадянин. І його перші враження важливі, оскільки формують ставлення до столиці України.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...