Смертельні ДТП з маршрутками. Омелян обіцяє тотальний контроль усіх перевізників в Україні

Ухвалено низку рішень за підсумками нарад у Мінінфраструктури спільно з МВС, Нацполіцією, Міністерством економічного розвитку, Укртрансбезпекою, а також з представниками асоціацій автобусних перевізників.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр інфраструктури України Володимир Омелян, – повідомляє Еспресо.

“З 21 липня починається тотальний контроль силами Нацполіції та транспортної інспекції всіх перевізників. У випадку відсутності ліцензії при комерційному перевезенні пасажирів – конфіскація транспортного засобу! Якщо є ліцензія, але автобус незаконно переобладнаний з вантажного на пасажирський – перевізник позбавляється ліцензії і сплачує 17 000 грн штрафу”, – написав Омелян.

За його словами, 26 липня на засіданні Кабміну буде схвалено відповідну постанову уряду, якою з 27 липня буде повернуто швидкісний контроль на дорогах.

Також Омелян написав, що з 1 серпня вводиться електронний кабінет перевізника, до якого матиме доступ сама компанія, трансінспекція та Нацполіція і в якому реєструватиметься вся інформація щодо перевізника, його ліцензій, маршрутів, штрафних балів тощо. З 1 січня 2019 року планується ввести електронний квиток.

Нагадаємо, у Житомирській та Рівненській областях оголосили триденний траур за жертвами ДТП.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...