«Смерть стає бажаною»: український політв’язень Клих розповів про життя в російській колонії

Український політв’язень Станіслав Клих, незаконно засуджений у Росії до 20 років колонії, написав листа журналісту російського опозиційного видання «Новая газета» Павлу Канигіну.

У листі він розповів про свій моральний стан та умови утримання, – повідомляє Громадське.

Клих розповів, що що їжа в Верхньоуральській колонії, де він зараз перебуває, «огидна» і він відмовляється її споживати. Тож політв’язень просить про переведення в іншу установу.

Він розповів, що у колонії йому дозволяють дивитися телевізор і читати книги, але він не має жодної можливості користуватися інтернетом.

За словами Клиха, відчуття від перебування в ув’язненні дуже непрості.

«Найскладніше подолати біль в очах — це від замкнутого простору, брак кисню, нервового перенапруження, в таких умовах деякі ув’язнені втрачають зір. Час у в’язниці удень йде набагато довше, ніж вночі. Хочеться заснути і не прокинутися, смерть стає бажаною», — пише Клих.

Політв’язень також поскаржився на бездіяльність української влади у питанні його звільнення чи обміну.

«Майже цілий рік з моменту затримання консули «не знали» про моє місцезнаходження, і тільки після прибуття в грозненський СІЗО стали мене відвідувати. Як я можу бути задоволений їх «зусиллями», якщо я до сих пір не вдома?», — зазначив Клих.

Нагадаємо, раніше адвокат Клиха також повідомляв про жахливі умови в російській колонії, де тримають у заручниках українського політв’язня.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...