Скільки відходів викидають повз смітники у центрі Києва

У центрі Києва та у більшості периферійних районів значну кількість відходів мешканці міста викидають повз смітники. 

Більшість предметів, які кияни залишають на підвіконнях, у клумбах чи просто викидають на тротуар, можуть бути перероблені.

Йдеться про пластикові  паперові склянки, флаєри і листівки, скляні й пластикові пляшки та поліетиленові пакети: сьогодні майже у всіх житлових масивах столиці працюють пункти прийому такої тари.

Так, на Хрещатику відходи іноді лежать просто неба, попри те, що смітників на центральній вулиці Києва вистачає.

Голуби у клітках на засмічених клумбах у центрі Хрещатика
Голуби у клітках на засмічених клумбах у центрі Хрещатика

Хрещатик

Хрещатик

Поблизу будівель на Хрещатику перехожі залишають пляшки з-під алкоголю, упаковки снеків, невикористані паперові серветки.

1

Фонтан у центрі Хрещатика

Так само багато неприбраного сміття в районі станції метро Лук’янівська. Головна проблема тут – переповнення смітників, які не встигають очищати комунальні працівники.

1

1

1

Квіткові клумби на Лук’янівській площі перетворилися на смітники – вони вкриті шаром шкірочок від насіння, пивних кришок і недопалків.

1

1

1

Узбіччя ж вулиць забруднені поліетиленовими та паперовими пакетами із супермаркетів, пластиковими і паперовими склянками, пачками з-під цигарок.

Загалом за прогулянку між двома зупинками трамваю можна зібрати 3 пакети сміття.

1

Нагадаємо, раніше, 21 квітня, Кабінет міністрів України разом з Львівською обласною державною адміністрацією та місцевими органами самоврядування області знайшли тимчасове вирішення проблеми утилізації сміття у Львові.

Відходи з міста буде вивозити та утилізувати на полігонах інших міст Львівської області на той час, поки Львівська міська рада прийме остаточне системне рішення щодо способу подальшої утилізації ТПВ, які утворюються у місті.

Анна Андрашко

для ІНФОРМАТОРа