Сім’ї ліквідованих бойовиків “ДНР” нова влада пригостила українськими продуктами

Після ліквідації глави “ДНР” Захарченко і його охоронця нові влада невизнаної держави вирішила підтримати родичів загиблих рядових бойовиків.

Сім’ям загиблих сепаратистів були видані продуктові набори, що складаються з товарів українського виробництва.

Про це повідомляє РБК з посиланням на блогера, що пише під ніком IgorGirkin.

«Командування ДНР/МММ передало продуктові набори сім’ям військовослужбовців, які загинули при виконанні… верес?» – йдеться у підписі до фото.

На фото можна побачити вміст набору, частина продуктів з якого українського виробництва, зокрема, консервовані квасоля, олія і сардини.

Користувачі мережі вважають, що такий збіг не випадковий. Деякі припустили, що це нова влада відібрала продуктові кошики у «Червоного хреста».

«Все АТБ?», «Так всі продукти українського походження! ті ж «Сардинії» – українською. Сіль – у мене таких дві. Цукор ARO – це торгова марка METRO», «Тонкий стьоб) Загиблим передали товари на українській) Гідна заміна годувальника сім’ї за пару банок кукурузки, олійки… Та італійська риба «Sardini», щоб по-українському не читали))», «Може це гуманітарка? Написано, що не для продажу. І на англійській мові. Так це може вкрали у Червоного Хреста», – коментують фото в мережі.

Нагадаємо, за минулу добу бойовики обстріляли усю лінію фронту, проте самі зазнали втрат.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...