Ляшко заступився за Романа Шустика

Під час сьогоднішнього візиту на Рівненщину лідер Радикальної партії Олег Ляшко висловився стосовно ситуації навколо обласного клінічного лікувально-діагностичного центру.

“Мені відомо про ситуацію з головним лікарем цього медичного закладу, і я повністю підтримую Романа Шустика, бо вважаю, що він є порядним керівником і повинен і надалі керувати Рівненським діагностичним центром”, – заявив Ляшко в ефірі Радіо Трек.

“Людину підставили і фальсифікують справу для того, щоб комусь звільнити його місце. Тому я хочу сказати: ми не дамо переслідувати людей по сфальсифікованих кримінальних справах”, – наголосив лідер Радикальної партії.

Зазначимо, народний депутат від Радикальної Партії Олега Ляшка Андрій Лозовий вже звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою покарати причетних до спроби компрометації лікаря.

“Його арешт і цей ганебний суд — чистої води підстава і провокація”, – заявив політик, додавши, що знає Шустика, як “чудового лікаря, блискучого медичного менеджера та мегапрофесіонала своєї справи”.

Політик наголосив, що сумнівність проведення так званих слідчих дій говорить виключно про те, що руками місцевого УБЕЗу Шустика намагаються “збити” з посади головного лікаря діагностичного центру.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко заявив, що урядові проекти пенсійної та медичної реформ – це економія коштів державного бюджету за рахунок українців і останню ухвалили в антиконституційний спосіб.