Штати обіцяють повну підтримку союзникам в Європі проти загроз з боку Ірану

США повною мірою підтримали рішення німецького уряду про екстрадицію іранського дипломата через його участь у терористичному замаху та пообіцяли всіляку взаємодію із союзниками проти терористичних задумів Тегерана.

Про це йдеться в офіційній заяві державного секретаря США Майка Помпео, оприлюдненій у середу, повідомляє Укрінформ.

“Влада Німеччини оголосила вчора про екстрадицію Асадолла Ассаді, іранського офіцера, який працював під дипломатичним прикриттям … через його роль у змові іранських терористів вчинити вибух політичного мітингу під Парижем 30 червня”, – зауважив глава Держдепу.

Масштаб цієї змови, яка потягнула за собою арешти численних підозрюваних по всій Європі, у тому числі, в Бельгії, Франції й Німеччині, нагадує всім, що “Іран залишається провідною державою-спонсором тероризму у світі”, наголосив Помпео. Він також підкреслив, що ця змова підтверджує триваючу підтримку Іраном тероризму в Європі.

“Ми підтримуємо наших європейських союзників, які викривають і протидіють загрозі підтримуваного Іраном тероризму по всьому світу. Сполучені Штати продовжуватимуть взаємодіяти з нашими партнерами та союзниками, щоб протистояти загрозі, яка виходить з боку іранського режиму”, – наголосив державний секретар США.

Нагадаємо, у США довели, що Тягнибок працював на Януковича і Москву.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...