Site icon ІНФОРМАТОР

Що пропонує виборцям партія “Українці?

партія “Українці

У 2021 році в Україні з’явилася нова політична сила, яка представлятиме інтереси кожного громадянина, а не олігархів. Це партія «Українці». Вона об’єднала свідомих українців, які працюють і сплачують податки.

Ідеологія партії

В основі ідеології політичної партії лежить новаторська ідея проведення фінансової децентралізації до рівня платників податків. Що це означає? Неважливо, де ви працюєте – на підприємстві, у школі, у державній установі або займаєтесь власним бізнесом, ви сплачуєте податки. Частина з них йде до державного бюджету, частина – до місцевого. Останні на 60%, а в окремих містах навіть 90%, формуються з податку на доходи фізичних осіб, тобто з податку, який кожного місяця списується з вашої зарплатні.

Розпоряджаються цими грошима місцеві посадовці на свій розсуд. Як правило, через систему «відкатів» вони переводять з бюджету до своїх кишень шалені суми, які мали піти на розвиток вашого населеного пункту.

Саме тому партія «Українці» пропонує дати право громадянам самим визначати, куди витрачати власні податки: де проводити благоустрій, яку школу чи лікарню ремонтувати, який інфраструктурний проект фінансувати тощо. Після того, як у чиновників заберуть право розподіляти бюджетні кошти, автоматично зникне система “відкатів”. Підприємці, у свою чергу, матимуть змогу чесно змагатися у тендерних процедурах.

У політичній партії переконані, що нові умови розподілу коштів та чесна сплата податків бізнесом призведуть до зростання бюджетів усіх рівнів без збільшення податкового навантаження. Такі умови матимуть наслідком зростання економіки не тільки міст і ОТГ, а держави у цілому.

Політичний вектор партії “Українці”

В Україні не існує правих, лівих чи центристів у загальносвітовому розумінні цих термінів. Існують політичні партії, що підтримують рух нашої країни на захід або на схід. Політична партія «Українці» прагне в першу чергу добробуту для громадян України та ставить економічну складову у своїй діяльності на перше місце. Сильна економіка – запорука спокою та стабільності для кожного українця.

Основними пунктами економічної програми партії «Українці» є:

Перспективи і подальші плани

У перший рік свого існування партія «Українці» вже отримала перемогу на місцевих виборах. Мешканці Карлівської громади на Полтавщині підтримали ідеї політичної партії і віддали за неї 25% голосів (удвічі більше, ніж набрала політична сила, яка була другою). Такою є перша оцінка «Українців» виборцями.

Exit mobile version