Шевченко підтвердив, що його призначили міністром через корупційну схему, – Ляшко

Міністр екології України Ігор Шевченко завдячує своїм призначенням на посаду домовленості між народними депутатами Юлією Тимошенко та Олександром Онищенком. 

Про це народний депутат, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко сказав в ефірі каналу 112-Україна.

“Істерик Ігор Шевченко так і не зміг відповісти мені на просте питання – за які-такі заслуги Юлія Тимошенко подавала його кандидатуру від своєї фракції на посаду міністра екології, з якої його потім звільнили за корупцію.

Він мовчить – я скажу. Його пролобіював на це “хлібне” місце його корєш, газовий олігарх Онищенко. Останній купив цю посаду у Тимошенко та Порошенка за 5 млн доларів, щоб розставити своїх людей у відповідні державні структури та дерибанити надра.

Але не так сталося, як гадалося. Ми почали говорити про корупційні схеми Онищенка-Шевченка з першого дня призначення. Юлька одразу сховалася в кущі та відхрестилася від Шевченка. Але документи – річ уперта. Підпис Тимошенко стоїть під листом, в якому вона лобіює цього корупціонера на посаду.

Істерика Шевченка – це агонія”, – підкреслив політик, коментуючи відеозапис у дописі на своїй сторінці у Facebook

Нагадаємо, раніше Радикальна партія звернулася до суду з вимогою скасувати підвищення тарифів на комунальні послуги в Україні.

Радикальна партія вимагає також знизити рентну плату на видобуток вітчизняного газу. За словами Олега Ляшка, це дозволить досягти енергонезалежності та знизити його вартість.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...