Шахов під час війни їздить відпочивати до окупованого Криму, – депутат

Член фракції «Воля народу» Сергій Шахов влаштував бійку з народним депутатом Ігорем Мосійчуком у прямому ефірі телеканалу «Прямий», щоби «додати собі відомості».

Про це на своїй сторінці у Facebook, коментуючи вчорашній інцидент за участю двох депутатів, написав парламентар Андрій Лозовий.

«Все ж простіше, ніж здається. Обнальщик чорного кешу часів Януковича Сергій Шахів – політично нульовий, а округ тупо скупив за підтримки Банкової (якій служить і нині). А йому ж, нічтожеству, так хочеться слави. І тому на імені Ігоря Мосійчука через спровокований Шаховим конфлікт останній просто хоче додати собі відомості. А те, що прислужник АП кидається на людину, що має поранення від російських диверсантів і лікується – лише свідчить про абсолютну ублюдошність Шахова», – написав він.

«А що, власне, чекати від персонажа, який під час війни їздить відпочивати до окупованого Криму? Там нічого святого. Лише жага до грошей і влади. По крові. По трупам. По нападах на поранених. По пенсіонерах, шахтарях, лікарях вчителях, вкрадені у яких ригами гроші легалізовували для сім’ї Януковича такі, як Шахів», – відмітив Лозовий.

Депутат також згадав про те, що у 2014 році Шахов офіційно керував виборчим штабом Петра Порошенка на Луганщині.

«До речі, якраз Сергій Шахів – в минулому соратник Януковича – у 2014 році офіційно керував виборчим штабом Петра Порошенка в Луганській області і фальсифікував там вибори на його користь. Такі, як Шахів, привели Порошенка до влади. І готові на все, щоб зберегти цей клептократичний режим. Щоб далі красти і брехати. Брехати і красти. Але їм лишилося не довго…», – написав він.

Нагадаємо, народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук і член депутатської групи «Воля народу» Сергій Шахов побилися у прямому ефірі на телеканалі «Прямий».

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...