Ще троє вірменських міністрів подали у відставку

Троє міністрів, які представляли в уряді Вірменії партію «Дашнакцутюн», подали у відставку через розвал правлячої парламентської коаліції.

Зі своїх посад звільнилися Давид Локян (виконуючий обов’язки міністра територіального управління і розвитку), Левон Мкртчян (в.о. міністра освіти і науки) і Арцвік Мінасян (в.о. міністра охорони природи), – повідомляє місцеве видання Панорама.

Крім того, у відставку подали губернатор Ширакського області Вірменії Артур Хачатрян та губернатор Арагацотнській області Ашот Симонян.

Напередодні з уряду також пішов виконуючий обов’язки міністра спорту і у справах молоді Вірменії Грачья Ростомян. Він приєднався до протестів.

Вчора, 25 квітня, демонстранти зранку почали збиратися на Площі Республіки в Єревані після заклику Пашиняна продовжити протести. Поліція Вірменії стягнула спецтехніку на демонстрації.

Попри відставку прем’єр-міністра Сержа Саргсяна протестувальники стверджують, що їхні вимоги не виконані. Вони домагаються дострокових виборів та усунення партії влади.

Нагадаємо, 16 квітня майже півсотні протестувальників звернулися за медичною допомогою після сутичок з поліцією у Єревані.

19 квітня демонстранти почали бокувати уряд. Поліція затримала сотню осіб. Під час протестів невідомі побили журналіста.

Вже 20 квітня демонстранти почали блокувати автошляхи.

22 квітня поліція Вірменії затримала лідера протестів Пашиняна. Згодом прокуратура Вірменії підтвердила затримання трьох депутатів, попри недоторканість.

Євросоюз закликав владу Вірменії налагодити діалог з опозицією. США також закликали владу і опозицію Вірменії до діалогу.

Опозиціонери заявили, що хочуть зробити безстроковими акції протестів у Єревані.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...