Ще одного члена команди Трампа викрили на зв’язках з Росією

Нещодавно затверджений генпрокурор США Джеф Сешнс в минулому році мав дві зустрічі з послом Росії у Вашингтоні Сергієм Кисляком, про які не доповів на слуханнях про його призначення на посаду.

Про це повідомляє The Washington Post.

За інформацією чиновника з Міністерства юстиції, сенатор Джеф Сешнс в минулому році двічі мав бесіди з послом Росії в США, однак не розповів про ці зустрічі, коли його запитали про можливі контакти між членами кампанії президента Трампа та представниками Москви під час слухань щодо його затвердження на посаді генерального прокурора.

Одна із зустрічей була приватною розмовою між Сешнсом і Кисляком, яка відбулася у вересні в офісі сенатора. У зв’язку з цим наводиться оцінка представників розвідки, які відзначили, що в той час був якраз пік російської кіберкампанії на президентських виборах у США.

Ще одна зустріч відбулася в липні, йдеться в повідомленні. На момент зустрічей з Кисляком Сешнс був старшим членом впливового Комітету у справах збройних сил, а також одним з головних радників з питань зовнішньої політики Трампа, нагадує видання. Він зіграв важливу роль у підтримці Трампа.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишнього радника Трампа запрошують в Конгрес США для дачі показань.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...