СБУ виявила вербувальників учасників маршу “Безсмертного полку”

Служба безпеки України викрила двох жителів Київської та Сумської областей, які за завданням спецслужб РФ готували провокації до 9 травня і вербували учасників до “Маршу Безсмертного полку”.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

Пропагандистські акції мали відбутися у різних містах України.

“Працівники СБ України задокументували, що зловмисники отримали вказівку від російських спецслужб організувати підбір охочих за гроші взяти участь у так званому “Марші безсмертного полку” в різних містах країни”, – розповіли у спецслужбі.

Крім того, у відомстві помітили значну активізацію напередодні 9 травня пропагандистської діяльності представників так званого “міністерства інформації ДНР”, яке розсилає свої “методички” власникам антиукраїнських спільнот у соцмережах для проведення масової агітації в інтересах Кремля та проросійських терористів.

“В межах реалізації комплексу заходів з протидії російській інформаційній агресії напередодні травневих свят працівники СБУ заблокували у соцмережах вісім антиукраїнських спільнот, які поширювали заклики до участі у провокаційних фейковий акціях в інтересах країни-агресора”, – додали у СБУ.

Нагадаємо, раніше росіяни влаштували ходу на Євробаченні у Португалії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...