СБУ влаштувала полювання на журналістів ІНФОРМАТОРа (ВІДЕО)

СБУ намагалася завербувати журналістку після серії критичних розслідувань.

Співробітник Служби Безпеки України ввечері, 24 жовтня, намагався зустрітися з колишню журналістку ІНФОРМАТОРа для отримання інформації про видання, – повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа.

Відомо, що журналісти видання незадовго до сьогоднішнього конфлікту випустили низку критичних розслідувань про незаконне збагачення і злочини Служби Безпеки України.

За попередніми даними, СБУ неправомірними засобами маніпуляції має на меті обмежити свободу слова в Україні шляхом вербування і залякування журналістів. Журналісти Інформатора вчасно прибули на місце зустрічі співробітника СБУ для з’ясування умов і деталей зустрічі, проте правоохоронець відмовився йти на контакт.

Співробітник СБУ В’ячеслав Шевченко

Як вдалося дізнатися, співробітник СБУ В’ячеслав Шевченко, не дочекавшись поліції, втік від конкретних запитань преси до будівлі Служби Безпеки України.

Народний депутат України Дмитро Лінько, який єдиний відгукнувся на прохання про додатковий вплив і сприяння у вирішенні ситуації, не зміг потрапити у будівлю СБУ для з’ясування мотивів Шевченка, хоча мав право перебувати там згідно закону.

Публікації про злочини вищого керівництва СБУ, які вимусили співробітників СБУ переслідувати журналістів, опубліковані на сайті 22 та 23 жовтня.

У першому йдеться про Олега Фролова, заступника Голови СБУ, який не тільки веде бізнес з соратником президента-втікача Януковича Сергієм Льовочкіним. У ЗМІ також є інформація, що Фролов – подвійний агент. З 2005 року Фролов нібито завербований ФСБ РФ. Крім того, він розгорнув бізнес на замовній “прослушці” і фальсифікації мультимедійних файлів, а також опустився до відкритого шахрайства і прямого розкрадання земельних ділянок.

Друге розслідування видання присвячено Віталію Малікову. Він – заступник Голови СБУ, керівник Антитерористичного центру при СБУ.  Бізнес в окупованому Криму, незаконне відчуження земельної ділянки, смертельне ДТП, сепаратизм, приховування інформації про доходи, – ось далеко не повний список “заслуг” заступника Глави СБУ.

UPD: Як стало відомо редакції ІНФОРМАТОРа від власного джерела в СБУ, спецслужба “зацікавилася” виданням після публікації статті про контрабанду з території України офіційно закуплених німецьких медикаментів до терористичних ЛДНР. Редакція описала схеми поставок і уточнила, що для їх реалізації необхідна серйозна підтримка в силових структурах України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...