СБУ просить МЗС заборонити в’їзд в Україну кандидату в президенти Франції

Служба безпеки направила лист до Міністерства закордонних справ України з вимогою заборонити в’їзд у країну кандидату в президенти Франції Марін Ле Пен.

Про це повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, – пише 112-Україна.

“3 січня СБУ направила лист в МЗС. Я думаю, що, можливо, навіть сьогодні вже буде позитивна відповідь і наша ініціатива буде підтримана, що пані Ле Пен необхідно заборонити в’їзд на територію нашої держави”, – сказав Ткачук.

При цьому він підкреслив, що заяви Ле Пен про Крим повинні мати наслідки. Разом з тим, Ткачук нагадав, що Ле Пен поки не є офіційним представником французької влади.

Раніше МЗС України відреагувало на заяву одного з кандидатів передвиборної кампанії у Франції Марін Ле Пен, яка дозволила собі висловити підтримку тимчасовій окупації та анексії Росією Криму. Вона висловила думку, що анексія Криму нібито не була незаконною.

Ле Пен відома підтримкою політики президента Росії Володимира Путіна і заявляла про необхідність стратегічного партнерства з Росією.

Вона неодноразово говорила про небажання французів бачити Україну в складі ЄС. Більше того, виступає за федералізацію України.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...