Сайт Укрзалізниці відновив роботу

Сайт АТ «Укрзалізниця» відновив роботу у звичному режимі.

Про це йдеться на сайті відомства.

Учора на сайті відкрили продаж на деякі рейси після 20 грудня, що спричинило ажіотаж і сайт працював із перебоями. Внаслідок цього, пасажири, які купували та оплатили квитки онлайн, не змогли отримати їх на електронну пошту через перебої на сайті перевізника, передає Твоє місто. 

«Упродовж 4 грудня 2018 року було оформлено 244 тисячі місць для проїзду у пасажирських поїздах, із них 148 тисяч квитків (61 % від загальної кількості) – пасажири придбали через інтернет, решту – у залізничних касах», – кажуть у відомстві.

В Укрзалізниці кажуть, що сьогодні всі недоліки сайту виправили, тож пасажирам почали надсилати куплені квитки на пошту. Пасажирам, яким квитки досі не надійшли, радять звертатися за тел. (044) 591-19-88 та електронною адресою: booking@uz.gov.ua або Skype: uz_booking. Водночас в Укрзалізниці закликають не скуповувати масово квитки онлайн.

Після продажу всіх квитків на постійні потяги, АТ «Укрзалізниця» почне продавати квитки на додаткові потяги, яких цього року очікують не менше 30.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на потяги після 20 грудня.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...