Савченко ніколи не була у в’язниці і не голодувала, – волонтер

Волонтер Гайде Різаєва, яка повернулася з полону бойовиків ЛДНР, вважає ув’язнення та голодування депутата Надії Савченко спланованою політичною кампанією.

Таку заяву волонтер зробила 16 грудня 2016 року під час прес-конференції “Надія Савченко: герой чи зрадник”.

У своєму виступі волонтер сказала, що насправді Савченко ніколи не була в полоні і в’язниці, а також не голодувала, а всю історію полону політика можна назвати добре спланованою політичною акцією.

“Що нас усіх сюди привело? Звісно, ті лжегерої, з якими ми зіштовхуємося на сьогоднішній день.

Оскільки я сама побувала в полоні, то зауважу, що так, як поводила себе Савченко в полоні, апріорі недопустимо поводитися людині, яка знаходиться на непідконтрольній частині України: ходити в футболках із тризубом, викрикувати у залі засідання «слава Україні».

Єдине, що може зробити людина, яка перебуває в полоні, – будь-якими способами боротися за своє життя, адже вона беззбройна.

Усі ми тут не діти, і, думаю, розуміємо, що полон – страшна річ насправді”, – пояснила Різаєва.

“У мене є листування з людьми, які так само займаються обміном поранених, але це терористи, що просили номер телефону Надії Савченко. Просто за велінням долі вийшло так, що я знаходилася в полоні у людей, які затримували Надію. Це так званий батальйон «Зоря», створений Плотницьким. Я готова передати свою особисту переписку у Facebook”, – заявила Різаєва.

Крім того, волонтер підкреслила, що Савченко потрапила у полон озброєною, і “нічого не робила, щоб протистояти своєму потраплянню в полон”.

Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко планує нові зустрічі з керівниками незаконних організацій «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким і розраховує провести одну з них у Києві.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...