Садовий підтвeрдив автентичність скандального аудіозапису про Гандзюк

Мер Львова Андрій Садовий підтвердив, що голос на аудіоплівці з критикою на адресу Катерини Гандзюк належить йому.

Про це політик повідомив у своєму Facebook.

Мер Львова визнав, що на плівкав справді його голос, а також зазначив, що йому дуже прикро за ці слова. Свою поведінку він назвав емоційною та неадекватною, зазначивши, що до цього його схилили місцеві підприємці.

Не забув політик “подякувати” генеральному прокурору Юрію Луценку, сказавши, що “вітає” Луценка із успішним відверненням уваги від справжніх замовників у цій резонасній справі.

“Щодо запису. Голос мій. Моя реакція була емоційною і неадекватною після публічних зустрічей з місцевими підприємцями в Херсоні, від яких я і отримав інформацію, про яку йде мова на записі. Запис від 27 серпня 2018 року. Шкодую, що тоді так висловлювався і приношу вибачення тим, кого це зараз стосується.

З Катериною особисто знайомим не був. Доказів, які би підтверджували факти корупції, про які мені говорили в Херсоні, я так і не отримав. Вітаю пана Луценка з «вдалою спецоперацією». Вам вдалось тимчасово відвести увагу від замовників вбивства”, – написав Садовий.

Нагадаємо, сьогодні у розпорядження журналістів ІНФОРМАТОРа потрапив ексклюзивний запис, на якому мер Львова Андрій Садовий дуже різко висловлюється на адресу херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Такий унікальний файл журналістам вдалося отримати в ході власного розслідування, після того як народний депутат України Ігор Мосійчук повідомив, що знайшов цікаві факти діяльності мера Львова у Херсоні. Садовий давав вказівки своїм партійцям збирати компромат на Гандзюк.

На оприлюдненому аудіозаписі Садовий дуже негативно висловлюється на адресу Катерини Гандзюк, називає її “стервом” та іншими образливими словами.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...