Саакашвілі збирає масовку на акцію 17-го жовтня під Радою

В інтернеті шукають масовку на мітинг прихильників Міхеіла Саакашвілі під Верховною Радою, який має пройти 17-го жовтня.

В інтернеті ведеться платний збір людей на опозиційну акцію 17 жовтня. Про це написав у Facebook голова Молодіжного крила Радикальної партії Ігор Бєлов. Він також прикріпив до запису скріншот з сайту оголошень olx.ua.

“Потрібні люди на акцію 17 жовтня. Збір о 8:30, робота з 9:30 до 15:30, оплата 180 грн. Приводьте з собою більше 10 людей – доплата 20 грн за кожного”, – ідеться в оголошенні на сайті.

No automatic alt text available.
Скріншот з сайту olx.ua

Нагадаємо, 17-го жовтня під Верховною Радою мітингуватимуть Рух нових сил Михеіла Саакашвілі, “Демальянс”, “Воля” та деякі інші опозиційні партії. Вони заявили, що вимагатимуть скасування недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення антикорупційного суду.

“Гроші Коломойського, який обікрав всіх українців через Приватбанк, повертаються. Разом з Міхо і його проплаченими гастролями”, – прокоментував збір масовки народний депутат Дмитро Лінько у Facebook.

Також цей запис прокоментував Андрій Лозовий.

“Нема нічого дивного, Саакашвілі постійно наймає для масовки своїх шапіто юрби обриганів: це було видно і тоді коло Ради, і на прориві державного кордону. Прикро, що є нормальні люди, які ведуться на увесь цей цирк, щиро підтримують і не хочуть бачити очевидного. Щоб потім знову посипати голову попелом”, – написав народний депутат.

Раніше ІНФОРМАТОР писав про те, що “Рух нових сил” Міхеіла Саакашвілі анонсував мітинг під Верховною Радою на 17-те жовтня.