Саакашвілі сидить на кокаїні, – екс-міністр Грузії

Екс-міністр Грузії з врегулювання конфліктів, відомий грузинський режисер, Георгій Хаїндрава стверджує, що Михайло Саакашвілі «сидить на кокаїні».

Також в інтерв’ю він розповів про те, що насправді ніякої «команди Саакашвілі» не існує, а всі ті, хто приїхали «реформувати» Україну, просто ховаються від слідства, – повідомляє “Обозреватель“.

“Та він сидить на кокаїні! Це відомо. Яке там «балуватися»? Він взагалі іноді в повній прострації знаходиться. Це не тільки тут. Чому він не пройшов тест, коли якийсь депутат йому на каналі запропонував?  Абсолютно ясно — він хвора людина. Просто так склалася світова кон’юнктура, що він потрібен то там, то тут, то Путіну, то американцям, то українцям”, — зазначив Хаїндрава.

“Це придумана команда, вони тут нічого не зробили. Не існує ніякої команди Саакашвілі, її ніколи не було. Це не команда — це поплічники, подільники, з якими він робив гроші”.

Окрім того, екс-міністр з врегулювання конфліктів Грузії зазначив, що насправді Саакашвілі провів антикорупційну реформу виключно на найнижчому рівні. «Так, на нижчих шарах корупція була повністю винищена. Тому що сто людей володіли повністю всієї Грузією. Корупція була на дуже високому рівні. Весь хід подій про це говорить.”

За словами колишнього міністра, єдина реформа, яка була проведена успішно Михайлом Саакашвілі у Грузії — це була реформа поліції, але «перетворили вони її на гестапо».

«Там не брали хабарі, але били людей, калічили їх, гвалтували. Це система загальна була», — зазначив він.

Нагадаємо, стало відомо, коли Саакашвілі позбавлять українського громадянства.