Саакашвілі проігнорував запитання журналістів про скандальний “антибандерівський” закон

Міхеіл Саакашвілі після затримання у київському ресторані грузинської кухні “Сулугуні” і подальшої депортації на літаку до Польщі вперше скликав прес-конференцію у Варшаві.

Онлайн-трансляцію вели кореспонденти видання Радіо Свобода.

Він заявив, що для української влади лишається головним страхом і проблемою.

“Спроба позбутися від мене як від українького політика – приречена. Я був, і лишаюся українським політиком, так само, як і являюся грузином, відповідно”, – заявив він.

У той же час, на конференцію прийшли не лише польські журналісти. Українські кореспонденти Данило Кондратюк та Діана Лелі спробували задати Саакашвілі декілька гострих запитань.

Вони тримали в руках плакати з фотографіями Саакашвілі на тлі червоно-чорних прапорів, що часто використовуються прихильниками колишнього грузинського президента, та намагалися запитати у нього про ставлення до так званого закону про інститут національної пам’яті, що більш відомий як “антибандерівський”.

Саакашвілі демонстративно ігнорував кореспондентів та вдав, що не чує їхнього запитання.

Після конференції, Кандратюк та Лелі дали з цього приводу коментар для польських ЗМІ, що одразу звернули увагу на незручне питання до лідера “Руху нових сил”.

Раніше член парламентської більшості Грузії Олександр Кантарія заявив, що Грузія направить запит Варшаві про екстрадицію екс-президента Грузії і екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, якщо він надовго затримається у Польщі.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...