15.4 C
Kyiv
Середа, 22 Травня, 2024

Ринок землі, який запропонувала монобільшість, не відповідає європейським і світовим стандартам, – Івченко

Народний депутат від фракції “Батьківщина” Вадим Івченко заявив, що запропонований монобільшістю ринок землі не відповідає європейським стандартам.

Про це парламентар заявив під час брифінгу у Верховній Раді, – передає УНН.

“Батьківщина” є єдиною фракцією в парламенті, яка не дала жодного голосу за ринок землі. Бо той ринок землі, який сьогодні запропонувала монобільшість, не відповідає ні європейським, ні світовим стандартам. Кожна країна бореться за свою продовольчу безпеку, а у нас намагаються якнайшвидше продати землю. І кому? Не фермерам, а спекулянтам і банкірам – людям, які мають колосальні статки в декларації. Вони будуть першими покупцями землі і таким чином через декілька років у нас не стане того, що ми називаємо перевагою – нашого багатства – нашої української землі”, – заявив Івченко.

Народний депутат також повідомив, що “Батьківщина” продовжує в Конституційному Суді відстоювати інтереси українців щодо відкриття ринку землі у запропонованому форматі.

“Влада побачила, що більшість суддів КСУ не підтримує той ринок землі, який запропонували “Слуги народу”. Тому відбувається тиск на кожного суддю, тиск на інституцію в цілому. “Батьківщина” разом із фермерськими організаціями підтримує тих суддів, які проти відкриття ринку землі. Ми просимо їх, щоб вони не затягували процес і швидше зробили свій висновок, щоб не було такого протистояння в суспільстві”, – зазначив Вадим Івченко.

Нагадаємо, запуск ринку землі заплановано в Україні вже з 1 липня цього року. Думки політиків і суспільства щодо цього різняться.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>