Румунська армія рятує заблокованих стихією водіїв

Військовослужбовці Національної армії Румунії беруть активну участь у наданні допомоги постраждалим від снігової стихії, що обрушилася на країну.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Окрім звільнення доріг від снігових заметів, військовослужбовці Дев’ятої мотопіхотної бригади надають допомогу водіям автотранспортних засобів, заблокованих на дорогах країни. У селі Симинок повіту Констанца солдати допомогли терміново госпіталізувати хвору дитину, яку на одному зі всюдиходів відвезли до лікарні міста Меджидіа», – повідомили в Міноборони.

Для надання своєчасної допомоги постраждалим від снігової стихії в постійній готовності знаходяться більше 2,5 тисяч військовослужбовців і близько 400 одиниць військової техніки.

Як повідомили в Міністерстві закордонних справ і європейської інтеграції Молдови, в сніговому полоні в Румунії опинився і молдавський пасажирський автобус, що здійснював рейс Кишинів – Брашов. Усіх пасажирів доставлено до готелю міста Римніку-Серат і розміщено там до закінчення снігового колапса.

У результаті сильних снігопадів і шквалистого вітру десятки автомобільних магістралей національного і міжнародного значення в Румунії закрито, на багатьох ділянках залізниці припинено рух пасажирських і вантажних потягів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...