“Руйнівник міфів” Джеймі Гайнеман обере найкращий інженерний стартап України

Екс-ведучий шоу “Руйнівники міфів”, американський інженер Джеймі Гайнеман долучиться до журі українського конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge.

Про свою участь у проекті він розповів під час прес-конференції у Києві, – передає кореспондент ІНФОРМАТОРа.

До прес-конференції приєднався іще один член журі – Михайло Рябоконь, співзасновник Асоціації “Ноосфера”. Уже завтра вони оберуть найкращий інженерний проект: фінал Vernadsky Challenge проходитиме у Дніпрі.

“Серед фіналістів конкурсу багато медичних проектів – це своєрідний тренд у сучасному світі”, – зазначив Гайнеман.

Джеймі Гайнеман

Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року. Конкурс дає можливість талановитим інженерам та винахідникам презентувати свої розробки та позмагатися за грант у 2 мільйони гривень. Географія учасників не обмежена Україною. Щонайменше 10% проектів представляють інші країни світу, у тому числі Сполучені Штати, Ізраїль, Білорусь, Вірменію, Азербайджан, Казахстан та Індію.

2017 року аплікаційні заявки на Vernadsky Challenge подали 230 проектів. 10 кращих команд за версією експертного комітету конкурсу, до якого входять 45 науковців-представників провідних університетів України та 20 керівників компаній-членів Асоціації “Ноосфера”, візьмуть участь у фіналі конкурсу.

Фіналісти презентуватимуть свої проекти перед журі на чолі з фундаторами конкурсу – засновником Noosphere Ventures Максом Поляковим та директором Google Україна Дмитром Шоломко.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що у Києві націоналісти пікетували будівлю Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, вимагаючи справедливих рішень при розгляді кандидатур на посади суддів.

Окрім того, члени правих організацій символічно декомунізували скульптуру російського воєначальника, генерала Миколи Ватутіна у центрі української столиці.

Фото – Роман Пєтушков 

для ІНФОРМАТОРа

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...