РПЛ визнано найефективнішою фракцією у парламенті

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка визнана найефективнішою за підсумками трьох років роботи у Верховній Раді України.

Про це свідчать результати дослідження громадської мережі ОПОРА.

Коефіцієнт співвідношення між ухваленими та ініційованими Радикальною партією законопроектами виявився найвищим серед усіх парламентських фракцій.

За три роки роботи у Раді депутати від фракції РПЛ зареєстрували 765 законопроектів, з них 122 або 15,9%  після голосування стали законами. Це найкращий показник результативності серед усіх фракцій.

Слідом за РПЛ у рейтингу розмістилися Об’єднання «Самопоміч» (14,1% законопроектів фракції стали законами) та ВО «Батьківщина» (13,1%).

Найнижчий коефіцієнт результативності в «Опозиційного блоку». Колишнім «регіоналам» вдалося відстояти у Раді лише 30 своїх законопроектів.

Найбільша ж кількість законопроектів була зареєстрована депутатами від БПП. За три роки вони ініціювали 2 420 законопроектів, 263 з яких стали законами. Коефіцієнт результативності президентської фракції – 10,9%.

Загалом за три роки діяльності ВРУ у парламенті було зареєстровано майже шість тисяч законопроектів. Лише 11,8% із них стали законами.

Нагадаємо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко пригрозив судом виданню “Корреспондент” за розповсюдження недостовірної інформації.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...