РПЛ відстоює розвиток села. В кожному дворі має бути корова, та й не одна – тоді туди повернеться життя, – Лозовий

Заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий, перебуваючи на Волині, зустрівся з мешканцями віддаленого села Квасів Горохівського району.

Зустріч мала відбутися в сільському клубі. Тож надвечір біля сільського клубу в селі стало людно. Кажуть, приїхав народний депутат. Не вірять. До них? в глибинку? Але таки приїхав.

В нас міністрів немає таких мудрих, як ці прості люди з Квасова.

Мешканці сільської глибинки, а людей до клубу зійшлось багато, думали, жартують, що в Квасів завітав народний депутат від Радикальної партії. Селяни шанують і люблять Олега Ляшка, підтримують РПЛ. На минулих виборах партія в Горохівському районі здобула 19,3% голосів місцевих жителів і друге місце. Виборці кажуть, не підводять, задоволені їх роботою. А от політикою влади селяни розчаровані і саме тому звертаються за допомогою до заступника Лідера Андрія Лозового. Бо чиновників у владних кабінетах багато, а життя стає щораз важчим.

“Фантастичні люди живуть в цьому селі. Готувався до виступу, але щойно вирішив, що виступати не буду. Задавайте, будь ласка, питання. Так буде цікавіше. Відповідатиму чесно”, – розпочав політик. “Загалом така ситуація, як писав великий Тарас Шевченко: “Село неначе погоріло, неначе люди подуріли, німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть”. Вимирає українське село, молодь їде на далекі заробітки. Я розповідаю людям правду, чому Олег Ляшко виступає категорично проти продажу землі, бо переконаний, що це зробить їх батраками. Разом з тим, влада цинічно бреше, що продаж землі дасть можливість жити українцям достойно. Українські селяни не куплять землю, бо в них немає грошей. Тому треба відновлювати сільгоспвиробництво і дати можливість людям заробляти. Наша земля має годувати наших селян, а не латифундистів”, – продовжував Андрій Лозовий.

«В нас міністрів немає таких мудрих, як ці прості люди з Квасова. Селяни самі знають відповідь на болюче питання: чому молоді немає в селі. А який дурень залишиться, коли і ФАПи, і клуби, і навіть пошти закривають? А з відновленням економіки, власного виробництва на селі – за що виступає Радикальна партія – буде розвиватися і соціальна сфера. Ми відстоюємо розвиток села, розвиток фермерства – тоді в сільську глибинку повернеться життя», – переконаний заступник Лідера РПЛ.

Ціна за справжнє сільське молоко має бути справедлива

Одна з числа поважних сільських авторитетів Галина Микитівна, саме до слів цієї жіночки прислухається вся громада, запитала в Андрія Лозового, чому в них закривають медпункт і куди тепер звертатися по допомогу? В селі проживає близько 600 мешканців. Звичайно, як і в багатьох селах – це, в основному, старенькі люди. Вік бере своє і болячки дають про себе знати. “На ліки грошей немає, тепер ще й медпункту не буде, то взагалі можна лягти і вмирати” – справедливо обурювалась селянка.

Тут же вона отримала відповідь від народного депутата. Саме РПЛ, за його словами, добивається, щоб українці отримали землю і господарювали на ній. Адже наш вітчизняний фермер спроможний не тільки працювати на землі, але й годувати країну. Забезпечити роботою себе та односельців. А якщо він створить сімейну ферму, кооператив, реалізовуватиме свою продукцію, то й сплачуватиме податки до бюджету місцевої громади. Тоді буде з чого фінансувати сільську медицину, сільський медпункт, зарплату фельдшера, який ходить до бабусь на виклики.

Ярослав Олександрович, місцевий житель, запитав в Андрія Лозового: “От Ви мені скажіть, як це так, що півлітра води коштує більше, як літра молока?! Як це таке може бути?! Та щоб того літра взяти, так корову треба годувати, пасти, дивитися за неї…Так що її тоді тримати, як така ціна?”
Народний депутат відповів, що це не припустимо. Радикальна партія відстоює розвиток твариництва на селі: “В кожному дворі має бути корова, та й не одна! І ціна селянам за справжнє корисне молоко має бути справедлива, а не копійки – на сльози. Молоко наше треба і дітям в школах давати, щоб росли здоровими, і в продукти використовувати. Щоб справжні і корисні були. А не напхані пальмовою олією і всілякими добавками.”

Ці сільські працелюби не винні в тому, що в них була маленька зарплата і така ж мізерна пенсія. Що влада за них зовсім не дбає. Тому Андрій Лозовий ще розповів для чого РПЛ домагається підвищити зарплати. Для того, щоб були нормальні пенсії. Щоб інфляція не з’їдала доходи українців, фракція РПЛ вимагає суттєво знизити ціни на газ та відновити державний контроль за цінами на ліки і продукти харчування. “Люди наші заслужили на розуміння, повагу і гідне життя і його поверне лише команда Радикальної партії», – підсумував Андрій Лозовий, інформує PolitVolyn.

Нагадаємо, раніше Лозовий жорстко звернувся до уряду.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...