Розвідники попередили про можливі теракти бойовиків на підприємствах Донбасу

Розвідка штабу Антитерористичної операції не виключає ймовірності вчинення підконтрольними Росії бойовиками терактів на об’єктах критичної інфраструктури Донбасу.

Про це повідомляють у прес-центрі штабу АТО на сторінці у Facebook.

“Підконтрольні бойовикам ЗМІ продовжують продукувати “страшилки” про нібито підготовку Збройними Силами України провокацій на об’єктах критичної інфраструктури Донбасу. При цьому, дуже часто використовуються найнеймовірніші приводи, позбавлені логіки та здорового глузду”, – йдеться у повідомленні.

Так, за інформацією військових, “міністерство держбезпеки ЛНР”, звинуватило українське командування ОТУ “Луганськ” у підготовці диверсії на одному зі складів зберігання вибухонебезпечних речовин ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Зоря”, що у Рубіжному.

“Відповідно до “страшилки”, диверсія запланована на час візиту до району проведення АТО Президента України Петра Порошенка і може стати додатковим приводом для введення миротворчої місії на Донбас”, – пояснили у штабі.

Зазначається, що справжні мотиви таких повідомлень зрозумілі.

“Російсько-окупаційні адміністрації у будь-який спосіб прагнуть створити в суспільстві додаткову напругу й сформувати негативне ставлення щодо питання введення миротворчої місії на Донбас”, – наголошують у штабі.

Також метою таких інформаційних вкидів є дискредитація сил Антитерористичної операції в очах міжнародної спільноти та формування негативного іміджу Збройних Сил України.

Разом із тим, розвідка штабу АТО не виключає ймовірності підготовки й проведення таких терактів саме бойовиками російсько-окупаційних військ. Зважаючи на це, штаб закликає керівництво підприємств вжити заходів стосовно посилення заходів безпеки та охорони.

Нагадаємо, в окупованому Росією Криму розпочалися військові навчання, на яких російська армія відпрацьовує виявлення кораблів умовного супротивника. Крім того, війська окупантів під час навчань задіяли берегові ракетні комплекси.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...