Тука розповів про контрабанду в “сірій зоні”

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука розповів про контрабанду в Новолуганську.

Про це Тука написав на своїй сторінці в Facebook.

“Вчора в новинах по 112-му пройшов сюжет про взяття під контроль ЗСУ Новолуганська і про перекриття каналу контрабанди. По-перше, хочу щиро подякувати нашим бійцям з батальону “Донбас-Україна” і їхньому командиру Філіну! Ця точка була дуже відома але, на жаль, таких каналів ще багато”, – пише заступник міністра.

Тука розповів, як працюють контрабандисти в так званих “сірих зонах” на Донбасі.

“В селищі, яке розташоване в “сірій зоні” реєструються приватні підприємці.
Виходячи з того, що блок-пости ЗСУ стоять перед такими населеними пунктами, підприємці, отримавши реєстрацію в штабі АТЦ, мають фактичну можливість везти в ці населені пункти необмежену кількість товарів (це ж наша територія). Після того, як цей вантаж потрапляє в такий населений пункт, він переправляється на НКТ (адже, між населеним пунктом і НКТ жодних блок-постів більше немає)”, – пише заступник міністра.

За словами Туки, взявши під контроль Новолуганське, “Донбас-Україна” фактично зблизився в терористами, тим самим заблокувавши виїзд автівок на НКТ.

В інтерв’ю заступник Філіна казав про те, що вже були “парламентери” з “комерційними пропозиціями”:

“Нам пропонували по 100 000 грн за машину. А таких машин тут кілька десятків на добу! Спокуса ду-у-уже велика!!! Хочу вірити, що нашим хлопцям вдасться утриматись від спокуси і вони вистоять!!!”

“З власного досвіду: колись мені принесли на затвердження перелік “підприємців”, які б мали працювати в селі з населенням біля 300 осіб. Знаєте скільки було бажаючих торгувати там? 568!!! Цей перелік полетів від мого столу прямо в приймальню…”, – резюмує Тука.

Нагадаємо, раніше очільник ГУ НП у Донецькій області В’ячеслав Аброськін повідомив, що мешканці Новолуганського, телефонуючи в поліцію, потрапляють до “ДНР”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...